Новини відділу освіти

Вітаємо переможця обласної краєзнавчої олімпіади «Мій рідний край»

Високі поняття «батьківщина», «національна гідність»,«патріотизм» починаються зі знання рідного краю, історії села чи міста, вулиці, домівки та свого роду, тобто місця, де людина народилася, зросла, де пройшло її дитинство.

11:58 26.02.2019

Увага! Булінг!

БУЛІНГ: причини, наслідки, запобігання та відповідальність. Презентація   Булінг

10:52 25.02.2019

Триває реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Завершення - 25 березня!

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року триватиме до 25 березня. Випускники шкіл реєструються на проходження ЗНО у своєму закладі освіти. Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 18 березня 2019 року

16:21 20.02.2019

«Всеукраїнське заняття доброти»

1 березня (у Всесвітній день котів) БФ «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства освіти і науки України пропонує закладам дошкільної освіти долучитись до проведення «Всеукраїнського заняття доброти» на тему: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

16:18 20.02.2019

Нарада керівників закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів району

Згідно річного плану роботи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації 20 лютого 2019 року в залі засідання  ВОМС РДА відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти району.

13:36 20.02.2019

Проведено моніторингове обстеження харчоблоків Сербичанського НВК та Михалківського НВК

На виконання Розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 04.02.2019 року № 96-р «Про проведення моніторингових перевірок харчоблоків закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти області з питань дотримання вимог санітарного законодавства», наказу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 15.02.2019№ 15/о «Про вивчення стану організації харчування дітей в закладах загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти району» 19.02.2019 року, відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з фахівцями Сокирянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, проведено моніторингове обстеження харчоблоків Сербичанського НВК та Михалківського НВК.

10:17 20.02.2019