Проведено моніторингове обстеження харчоблоків Сербичанського НВК та Михалківського НВК

Дата: 20.02.2019 10:17

На виконання Розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 04.02.2019 року № 96-р «Про проведення моніторингових перевірок харчоблоків закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти області з питань дотримання вимог санітарного законодавства», наказу відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 15.02.2019№ 15/о «Про вивчення стану організації харчування дітей в закладах загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти району» 19.02.2019 року, відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з фахівцями Сокирянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, проведено моніторингове обстеження харчоблоків Сербичанського НВК та Михалківського НВК.

В ході перевірки особлива увага зверталась на:

1.Санітарно-технічний стан харчоблоку.

2.Забезпеченість холодильним і технологічним обладнанням, посудом, миючими засобами.

3.Наявність та обладнання овочесховища. Стан зберігання продуктів харчування.

4.Наявність продуктів харчування, сертифікатів на них, асортимент, збереження, термін реалізації.

5.Здійснення контролю за організацію харчування (закладка продуктів, проби, аналіз виконання натуральних норм, накази).

6.Режим харчування дітей.

7. Технологія приготування страв, їх різноманітність.

8. Методика і культура годування дітей (сервіровка столів, навички дітей).

9. Робота з батьками (рекомендації, оголошення щоденного меню, залучення їх до організації харчування, плата за харчування).

10.Робота адміністрації загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів щодо здешевлення харчування дітьми.

11. Ведення документації (журнали бракеражу готової і сирої продукції, перспективне та щоденне меню,технологічні картки, журнал виконання норм харчування, журнал відходів, журнал здоров’я, журнал відвідування дітей).

Адміністрації навчальних закладів надано рекомендаціїї щодо усунення виявлених недоліків для покращення організаціії харчування.