Новини відділу освіти

Спортивне свято до Дня фізичної культури та спорту

Справжнє спортивне свято зібрало сьогодні, 10 вересня, любителів спорту з усіх населених пунктів Сокирянського району. Стадіоном райцентру в урочистій ході на чолі з олімпійськими факелоносцями – ветеранами  з нагоди Дня фізичної культури і спорту пройшли команди  з сіл Романківці, Білоусівки, Вітрянки, Шебутинців, Грубна, Ломачинців, Василівки, школи Сокирянської ОТГ, юні спортсмени, вихованці Сокирянської районної дитячо – юнацької спортивної школи, Романковецької спортивної школи, команда Сокирянського ВПУ, любителі - скейбордисти та учасники велопробігу.

18:24 14.09.2017