Новини відділу освіти

Семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

На сучасному етапі становлення і розвитку держави перед школою постає складне і відповідальне завдання – формування людини нового типу, інтелектуальної, творчої, ініціативної й активної, самостійної, гармонійно розвиненої, свідомої особистості з громадянською позицією, почуттям національної гідності, готової до конкретного вибору свого місця у житті. Сучасна школа покликана стати осередком виховання, запорукою самовизначення і самореалізації кожної особистості. Важлива роль у цьому процесі належить трудовому вихованню та профорієнтаційній роботі, які проводяться згідно вікових особливостей школярів. Так, у молодшій школі - це ознайомлення з різними видами професій, виховання позитивного ставлення до всіх видів трудової діяльності, інтересу до пізнання своєї особистості, у середній - ознайомлення з різними видами професій, виховання позитивного ставлення до всіх видів трудової діяльності, інтересу до пізнання своєї особистості, у старшій - вивчення наукових основ вибору професії, класифікацій професій та їхніх вимог до людини, вироблення вміння зіставляти вимоги й власні можливості, випробовування можливостей учнів у різних видах трудової діяльності, орієнтація на суміжні професії. Саме такій актуальній темі і був присвячений районний семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів «Формування свідомої, конкурентоздатної особистості засобами профорієнтаційної роботи та трудового виховання», що відбувся на базі Михалківського НВК. У роботі семінару взяли участь головний спеціаліст ВОМС РДА Римарчук І.М, директор РЦТДЮ Кулій Н.М., методист РМК Погребняк Н.В. та заступники директорів з виховної роботи з усіх шкіл району. Усіх гостей радо зустрічали учні НВК.

17:23 08.08.2017