Тиждень підручника у Селищанському НВК

Дата: 24.04.2018 22:08

У Селищанському НВК з 2 по 13 квітня пройшли тижні шкільного підручника «Підручник – обличчя учнів» та тиждень дитячого читання «Хай Україна читає, бо книга нас усіх єднає».

На розгляд була представлена виставка навчальних книжок «Різноманітний світ навчальних книжок» і презентація нових надходжень «Яка я гарненька, коли я новенька».

На протязі тижня підручника  актив бібліотеки провів рейд-огляд  «Підручник у твоєму портфелі». Найкраще зберегли підручники учні 4, 5, 8 і 9 класів. Зроблений підсумок «Книга сміється – книга плаче».

У 3 класі дві команди «Читайлики» і «Пізнайки» позмагалися, у конкурсі «Мій справжній друг – книга». Команда «Читайлики» перемогла (капітан Боднар Тетяна). У конкурсі відзначилися третьокласники: Марчук Владислав і Демченко Дмитро.

Бібліотекарем закладу Владою Н. П. закладу проведений аналіз читанняучнів 1-11 класів, де відзначилися кращі читачі за навчальний рік.

Для учнів школи запропонований конкурс творчих робіт «І склали ми казку про підручник, книжку». В ньому відзначилися учні 2 класу з класоводом Штефанець Н. І., а також Крук Денис (2 кл), Сливка Дар’я (4 кл), Ткач Олександра (4 кл), Кущнір Нікіта (4 кл), Юрчак Ніколь (5 кл), Новоженя Віталіна (6 кл), Олійник Євген (6 кл).

З учнями 1 класу проведена година спілкування «Підручник твоє обличчя».

А протягом тижня дитячого читання було проведенно наступні заходи:

• конкурс на кращу ілюстрацію до улюбленої книги «Я малюю казку». В якому відзначилися учні 1, 2, 3, 4, 7 класів;
  • конкурс юних поетів на краще написання вірша про книгу і бібліотеку. Свої таланти проявили: Крук Денис (2 кл), Ткачищин Іван (2 кл), Ткач Олександра (4 кл), пешак Олександра (4 кл), Леськова Іванна (6 кл).
  • конкурс «Кращий читач 4 класу». Перше місце у цьому конкурсі посіла Пешак Олександра, а друге розділили Галізеєва Софія та Ткач олександра.

Результати тижнів висвітлені на дошці оголошень і озвученні на шкільній лінійці.

Керівник методичного об’єднання

класних керівників Кривчанська А. В.