ВІДЧУТТЯ ЩАСТЯ І РОМАНТИКИ

Дата: 15.02.2019 21:53

І знову місяць лютий. Але про який холод може йтися, коли обличчя усміхається, комірці всюди прикрашають сердечка, а в поштових скриньках ви знаходите зізнання в коханні! Сьогодні день присвячений коханню. Це день щасливих і коханих. А незабаром, за повір’ям, наступає ніч  14 лютого, адже це Святий Валентин уже сходить на землю і завжди дослухається до розбитих сердець.  Але нехай завжди ваша душа буде зігріта любов’ю, теплом та ласкою, і ви також зігрієте когось.  День святого Валентина – це той день, коли шалено хочеться потрапити до найближчої лікарні з діагнозом «Підстрелений Купідоном», а,можливо, навіть об’їстися цукерками. У дошкільному підрозділі «Розумашки» Ожівського НВК панувала дружня і
схвильована атмосфера, тому що і середньо-старша група «Зірочки» та середня група «Веселка» отримали свої завдання і всі старанно їх готували. Вихователь середньої групи Кушнір Я. А. розповіла діткам про походження свята та його історію. «День Святого Валентина – це день усіх закоханих, свято, коли люди висловлюють любов один до одного. У цей день прийнято дарувати листівки, сюрпризи, сувеніри тим людям, кого люблять. Це не обов’язково повинні бути пара – чоловік та жінка, любити один одного можуть батьки і діти, сестри і брати, друзі та сусіди.»  Вихователь запропонувала дітям виготовити вітальні валентинки своїми руками. Вони із задоволенням та захватом їх виготовляли для того, щоб привітати найдорожчих для себе людей. Захоплюючою була гра «Утвори пару». Яна Андріївна написала імена присутніх на заздалегідь заготовлених сердечках. Діти, «витягнувши» собі пару, танцювали парний таночок. Цікавою для хлопчиків та дівчаток групи «Веселка» була і гра «Знайомство». Та незабутньою залишиться для юних романтиків фотозона «Love is…». Діти залюбки позували у морі сердечок та мильних бульбашок . У середньо - старшій групі «Зірочки» вихователем Ясінською А.В. було проведено бесіду – дискусію «Що таке любов і кохання у розумінні дітей». Діти залюбки висловлювали свої думки та міркування, пояснювали розуміння різниці між словами. Потім для своїх найдорожчих людей - мами, тата, братів та сестер, діти своїми руками виготовляли та розфарбовували валентинки. Це було чудове свято. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання!

Шибінська В.І., заступник директора
з навчально-виховної роботи Ожівського НВК