РАЙОННИЙ ЦЕНТР ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ЗАПРОШУЄ НА ТРАДИЦІЙНИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Дата: 14.09.2017 18:38

Колектив та вихованці районного центру творчості дітей та юнацтва запрошує всіх на День відкритих дверей. Цього року Центр відкриє двері в сучасному приміщенні по вулиці В. Стуса, 2 (приміщення районного центру соціальної реабілітації дітей - інвалідів).

В програмі заходу, який відбудеться 15 вересня 2017 р.: презентація досягнень гуртківців, привітання та святковий концерт, майстер – класи з аквагриму та дизайн – студії «Палітра», показ колекції сумок літо – осінь 2017 – 2018 року тощо.  Також передбачається зустріч дітей та їх батьків з педколективом.