Відкриття ІІ районного туристського зльоту серед учнівської молоді навчальних закладів Сокирянського району приуроченому Всесвітньому Дню туризму

Дата: 09.10.2018 17:44

9 жовтня 2018 року відбулося відкриття ІІ районного туристського зльоту серед учнівської молоді навчальних закладів Сокирянського району приуроченому Всесвітньому Дню туризму.

Урочисте відкриття та конкурсна програма проходили на базі районного центру творчості дітей та юнацтва.

У відкритті зльоту взяли участь представники відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, які привітали учасників з початком змагань та побажали успіхів і наполегливої боротьби.

У конкурсній програмі взяли участь вісім команд з навчальних закладів району: с. Білоусівка, с. Василівка, с. Романківці, с. Михалкове, с. Вітрянка, с. Сербичани, с. Ломачинці.

Конкурсна програма складалася з «Презентації команди», «Туристської пісні» та «Туристської стінгазети».

Продовження туристського зльоту відбудеться 10 жовтня в урочищі «Шипіт» на дистанції «Смуга перешкод».