Відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 15.12.2017 17:41

З метою належного відзначення цієї події у навчальних закладах району проведено ряд заходів. У шкільних бібліотеках організовано тематичні виставки фотоматеріалів. На уроках літератури учні знайомилися з творчістю українських письменників, які присвятили свої твори тематиці Чорнобиля. Старшокласники переглядали документальні фільми та відеоролики «Чорнобиль», «Вони бачили смерть в обличчя».

На фото свічку пам’яті запалюють учні Сербичанського НВК та Ожівської ЗОШ.