Андріївські вечорниці у ДНЗ «Гвоздичка» с.Гвіздівці

Дата: 15.12.2017 17:19

13 грудня 2017році у Гвіздівецькому дошкільному навчальному закладі «Гвоздичка» вихователями під музичний супровід було організовано та цікаво проведено розвагу «Андріївські вечорниці».

Гарно прибрана українська хатина до якої господарі запросили дівчат та хлопців. Всі разом розповідали вірші, виконували українські народні пісні.

А найцікавіше було кусання калити та пригощання господинею дітей пампушками. Розвага у дитячому садочку ще більше здружила вихованців,  а українські звичаї доводять, щоб ми українці бережемо ті давні, забуті традиції, звичаї, розваги. Викликали у дітей бажання робити добре та мудре, не забули,  як люди святкували «Андріївські вечорниці».