3 листопада відбулася колегія відділу освіти

Дата: 06.11.2023 12:24

3 листопада відбулася колегія відділу освіти. Участь у роботі колегії взяли: секретар міської ради Любов Степаненко, начальник відділу освіти Галина Рябко, голова профспілкової організації педагогічних працівників Анатолій Полонка.

Колегія розпочалася з екскурсії опорним закладом «Сокирянський ліцей № 1».

На порядок денний винесено низку важливих, для належної роботи галузі освіти, питань.

Зокрема: про стан готовності закладів освіти до нового 2023/2024 навчального року та осінньо-зимового періоду; про стан дотримання законодавства України щодо захисту прав дітей соціально-незахищених категорій та дітей з особливими освітніми потребами у закладах освіти Сокирянської міської ради; про підсумки оздоровчої кампанії влітку 2023 року; про підсумки вивчення стану готовності спортивної бази до нового 2023/2024 навчального року та проходження медичного огляду закладів освіти; про готовність захисних споруд та найпростіших укриттів закладів освіти Сокирянської міської ради в 2023/2024 навчальному році.