ЗА 5 ДНІВ НАВКОЛО СВІТУ

Дата: 12.12.2018 16:55

Гей, нові Колумби й Магеллани,

Напнемо вітрила наших мрій!

Кличуть нас у мандри океани,

Бухту спокою облизує прибій.

Хто сказав, що все уже відкрито?

Нащо ж ми народжені тоді?

Як нам помістити у корито

Наші сподіваная молоді?

Кораблі! Шикуйтесь до походу!

Мрійництво! Жаго моя! Живи!

В океані рідного народу

Відкривай духовні острови!

В. Симоненко

Класична педагогіка минулого стверджувала: «Смертельний гріх учителя - бути нудним». Цей вислів сьогодні актуальний як ніколи, адже навчання з примусу не приносить задоволення учневі і створює багато проблем педагогу. Однією з найцікавіших форм організації освітнього процесу в школі є предметні тижні. Вони є різновидом позакласної роботи, до якої вчитель залучає учнів, що виявили зацікавленість предметом. Позакласна робота дозволяє розширити і поглибити знання учнів, зміцнити набуті на уроках навички та вміння, розвинути творчі здібності дітей, їх різнобічні інтереси, сформувати самостійність, організувати практичну суспільно корисну діяльність та дозвілля дітей.

Щороку у Василівській загальноосвітній школі I-III ступенів проводиться тиждень географії. Його проведення вже стало доброю традицією. Цьогоріч,  згідно робочого плану школи,  тиждень географії було проведено з 3  по 10 грудня  під девізом: «За 5 днів навколо світу». Мета проведення тижня - розвивати стійкий  інтерес учнів  до  географії  як  науки  і шкільного  предмету;  виховувати  патріотизм,  любов  до  рідного  краю , бережливе ставлення до природи; активізувати  краєзнавчий  інтерес;  сприяти  формуванню  всебічно  розвиненої  особистості. У рамках тижня учні здійснили захоплюючу подорож морями, океанами, побували в різних куточках нашої планети. Розпочався тиждень із інформаційно – пізнавальної лінійки «Географія вчора, сьогодні і завтра». Цікаві конкурси, вікторини, змагання дали можливість учням продемонструвати свої знання та виявити найкращих. До уваги всіх охочих запропоновано конкурс «Географічні загадки», квест «Країна Географія», вікторину «Мандруємо материками» та інтелектуально-розважальну гру «Географічний футбол». Переможців нагороджено грамотами та солодкими призами. Тиждень пройшов удало, був цікавим, насиченим та пізнавальним.

Учитель географії

ЗОШ I-III ст. с. Василівка