Відбувся обласний збір юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина

Дата: 05.11.2019 16:54

Днями відбувся обласний збір юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина в комунальному закладі "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді".

Основними завданнями збору  є залучення учнівської молоді до активного процесу навчання, самоосвіти; розвиток мережі гуртків юних аграріїв, тваринників, садівників, квітникарів-дизайнерів; поглиблення змісту роботи на шкільних навчально-дослідних земельних ділянках, теплицях, мікрофермах, живих кутках, учнівських виробничих бригадах; сприяння розвитку дослідницької, експериментальної та практичної роботи в школах; виявлення та розповсюдження кращого досвіду, традицій, нових напрямків в організації роботи на навчально-дослідних земельних ділянках, шкільних теплицях, мікрофермах, живих кутках.

Обласний конкурс проводився за такими номінаціями: «Аграрництво», «Садівництво», «Зоологія», «Тваринництво», «Квітникарство» та «Фітодизайн».

У номінації «Аграрництво» І місце  виборов – Шибінський Віктор, учень Ожівського НКВ, керівники: Шевчук Іванна Вікторівна, Шибінська Валентина Іванівна та ІІ місце посіла - Олійник Вікторія, учениця Білоусівського НВК, керівник Дорофей Марія Семенівна.

Вітаємо учнів та керівників з перемогою!