Відзначення Дня Збройних Сил України в навчальних закладах Сокирянського району

Дата: 10.12.2018 16:27

27 років, які минули з моменту проголошення незалежності України, вже стали надбанням історії. Протягом цих років Збройні сили України пройшли непростий шлях становлення. І сьогодні вони є гарантом забезпечення захисту суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості нашої держави. Ми віримо в перемогу наших воїнів, які і зараз з почуттям гідності та патріотизму воюють на сході України, відстоюють ідеали свободи і демократії як найвищої цінності сучасного суспільства.

Багато випробувань та негараздів випало на долю українців у боротьбі за свободу та незалежність. І завжди в цій боротьбі поруч із народом йшов воїн-солдат.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу у суспільстві, збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов'язку із захисту Батьківщини з 03 по 07 грудня в закладах загальної середньої освіти району проведено ряд заходів:

• тематичні шкільні лінійки «Що означає бути патріотом?»;
  • уроки мужності за участю військовослужбовців різних історичних періодів;
  • круглий стіл з питань воєнно-політичної історії України; історії українського війська; євроатлантичної інтеграції України;
  • бесіди, лекції «Співробітництво Україна – НАТО у рамках програми «Партнерство заради миру та безпеки»;
  • вікторини, конкурси з використанням матеріалів гри «Відун» - інтелектуальні змагання по історії України, доби козаччини, українських військових формувань  різних епох, сучасних Збройних Сил України;
  • екскурсії для молоді освітніх закладів до музеїв та виставкових залів «Є така професія – Батьківщину захищати»;
  • створено виставкові експозиції літератури в бібліотеках, холах освітніх закладів, присвячених славетній історії українського війська;
  • конкурси малюнків, плакатів «Героям присвячено», «Вони захищають Україну»;
  • організовано перегляд відеороликів з обговоренням подій на сході України за участі учасників ООС (АТО);
  • спортивні змагання з використанням видів змагань Всеукраїнської військово-спортивної гри «Сокіл» (Джура);
  • учні ЗЗСО району взяли участь у районних змаганнях допризовної молоді, присвячених Дню Збройних сил України.

Всі заходи були спрямовані на формування національної свідомості школярів, виховання поваги до громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу.

Щира шана і подяка

Хлопцям, молодим солдатам,

Що строкову службу чесно

Сприйняли, як борг почесний!

Захищають мир, свободу

Служать рідному народу!