Нарада керівників закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів району

Дата: 17.10.2018 16:11

17 жовтня 2018р. в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Рябко Галини Іванівни відбулася чергова нарада з керівниками закладів дошкільної освіти та  навчально-виховних комплексів району.

У нараді взяли участь Фустій Алла Алімовна – заступник головного лікаря педіатрії та акушерства Сокирянгської центральної районної лікарні, Радевич Зіна Іванівна – інженер господарської групи ВОМС РДА; Микитюк Віталій Михайлович – завідувач РМК ВОМС РДА; Римарчук Ірина Миколаївна, Неміш Ганна Дмитрівна – головні спеціалісти ВОМС РДА; Банар Марія Василівна, Дідик Ірина Анатоліївна – методисти РМК ВОМС РДА, керівники закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів району.

Учасниками наради було розглянуто ряд питань:

• Щодо напруженої епідемічної ситуації та обов’язковості профілактичних щеплень;
  • Про початок опалювального сезону та осінньо-зимового періоду в ЗДО, НВК району;
  • Дотримання заходів щодо забезпечення пожежної безпеки в ЗДО, НВК;
  • Вивчення стану організації харчування в ЗДО, НВК району;
  • Профілактика насильства та жорстокого поводження з дітьми;
  • Методичні рекомендації щодо організації патріотичного виховання дітей дошкільного віку; Аналіз відвідування дітьми ЗДО, НВК.

Наприкінці наради кращі педагоги закладів дошкільної освіти: ДНЗ «Чебурашка» с. Романківці (Кремінська Інна Василівна), «Барвінок» с. Ломачинці (Петрик Софія Василівна), «Розумашки» с. Ожеве (Шевчук Іванна Вікторівна), «Суничка» с. Василівка (Мікірін Майя Василівна), Шебутинецького НВК (Тимчук Алла Василівна), Волошківського НВК (Грищук Олеся Петрівна) отримали грамоти за участь в обласному фестивалі творчих ідей педагогів «Авторська іграшка у роботі з дітьми дошкільного віку». Подяку Департаменту освіти і науки вручено директору Сербичанського НВК - Ладан Аллі Дмитрівні, за участь та представлення професійного художнього номеру в обласному фестивалі «Буковинські намистинки 2018».

Заслухавши та обговоривши питання передбачені в плані, керівникам дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району було дано ряд доручень та надано методичні рекомендації.