Районне методичне об’єднання вчителів початкових класів

Дата: 18.12.2017 15:48

14 грудня 2017 року у Вітрянському НВК відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів на тему «Розвиток критичного мислення на уроках образотворчого мистецтва»

Учасники семінару мали змогу відвідати  урок образотворчого мистецтва у 2 класі,який майстерно підготувала  вчитель Воронюк Інна Василівна. Учні показали свою творчість - уміння критично мислити , виготовляючи Різдвяних  янголів - помічників Святого Миколая. Урок – подорож у зимову казку  пройшов  цікаво і змістовно, відстежувалися міжпредметні зв’язки з літературою , музикою і українознавством. Вчитель уміло організував роботу учнів. Під час уроку діти виготовляли  янголів – охоронців , прикрашаючи  їх прикрасами.

Цікаво та весело  пройшов виховний захід «Свято Миколая». Підготували чудову літературно-музичну композицію  учні 1-4 класів(вчителі  Фрицак Ніна Сергіївна , Гончар Галина Михайлівна , Гринько Лілія Василівна , Воронюк Інна Василівна)  Діти показали свої творчі і акторські здібності , ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, декламували вірші, співали пісні. І хоч відлунали акорди святкового дійства та залишилося в наших душах бажання робити добрі вчинки.

Семінар подарував всім присутнім багато позитивних емоцій і гарний настрій.