Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Годівничка»

Дата: 02.05.2023 15:18

"Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Годівничка».

Конкурс проводився з метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття і проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни.

Грамотою комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» нагороджено абсолютних переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Годівничка»:

Номінація «Звіт про роботу в рамках акції»:

- вихованців гуртків еколого-натуралістичного напряму Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради. Керівник – Степанятова А.М.

Грамотами комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» нагороджено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Годівничка» за зайняте І місце:

Номінація «Кращий малюнок, поробка, листівка про зимуючих птахів»:

- Остапенко Ольгу, ученицю 2 класу Сокирянського ліцею Сокирянської міської ради. Керівник – Остапенко А.М.

Номінація «Найкращий організатор біологічних свят»:

- Бурденюк Тетяну Сергіївну, вчителя біології ОЗ «Михалківський ліцей» Сокирянської міської ради.

Грамотою комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» нагороджено призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Годівничка» за зайняте ІІ місце:

Номінація «Літературні твори»:

- учнів 6 класу ОЗ «Михалківський ліцей» Сокирянської міської ради. Керівник – Вишивана Т.В.

Грамотами комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» нагороджено призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Годівничка» за зайняте ІІІ місце:

Номінація «Звіт про роботу в рамках акції»:

- учнів 2 класу Селищанського НВК Сокирянської міської ради. Керівник – Мельник Г.І.

Номінація «Краща годівничка»:

- Небесного Дмитра, учня 7-А класу Сокирянського ліцею Сокирянської міської ради. Керівник – Бабін Я.В.

Вітаємо учнів та їх наставників! Бажаємо подальших творчих успіхів!