День миру в Білоусівському НВК

Дата: 21.09.2019 15:03

Мир на землі - це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ,

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ.

Мир на землі - це росяні світанки,

Краса і творчість, пісня у гаях.

Мир на землі - це вечори і ранки

Із радістю і щастям у серцях.

Сьогодні у світі відзначають День миру. З нагоди цього свята у Білоусівському НВК пройшов захід, головною метою якого стало бажання показати усім, що діти хочуть жити, творити, навчатися та рости під мирним небом, у мирній країні.

Діти з великим задоволенням, відповідальністю та хвилюванням підійшли до виготовлення паперових голубів-символів миру, щоб потім подарувати їх жителям села, закликаючи усіх до миру та єднання. Перехожі дякували дітям, підбадьорювали їх, пригощали солодощами.

Також вихованці малювали своє бачення миру на асфальті та розфарбовували голубів, символів миру, на занятті з художньо продуктивної діяльності і малюванні. І нехай дитячі малюнки здадуться для когось  іграми, але вони мають глибокий зміст та виражають звернення до тих, хто ще не відмовився від зброї.

Основна мета акції в Білоусівському НВК - привернути увагу до проблем миру на землі.