Декада громадянської освіти: відбувся онлайн-коворкінг

Дата: 13.05.2023 14:27

10 травня вчителі історії, правознавства, громадянської освіти, педагоги-організатори закладів освіти Буковини взяли участь в онлайн-коворкінгу на тему «Громадянська освіта школярів і територіальна громада: простір для співпраці під час війни».

Серед учасників були і педагоги СОКИРЯНСЬКОГО ЛІЦЕЮ СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, які мали можливість обмінятися ідеями та досвідом проведення успішних заходів на історичну, суспільствознавчу тематику. Вчитель історії та правознавства Пугач Ірина Сергіївна представила доповідь на тему: "Шкільна громадянська освіта-фактор демократизації учнівського самоврядування. Важлива сходинка включення дітей в життя школи, територіальної громади та держави".

Учасники коворкінгу зосередилися на обговоренні питань, пов'язаних з удосконаленням підходів до реалізації громадянської освіти та формуванням громадянських цінностей молоді.