День пам'яті та примирення у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Грубна

Дата: 14.05.2018 13:45

День Перемоги – найвеличніше історичне свято, в якому смуток втрат перекривається безмірною радістю, тріумфом свободи й миру! В рамках акції «Відповідальність починається з мене» 8 травня в День пам’яті й примирення учні  Грубнянської загальноосвітньої  школи разом з головою Сокирянської  районної ради  - Козаком Василем Васильовичем,  заступником голови Сокирянської  районної  державної адміністрації – Тарасовою Іриною Прокопівною та представниками сільської адміністрації відвідали ветерана  Великої  Вітчизняної  війни Лукіна  Дмитра Єгоровича та привітали його з Днем Перемоги. Принесли в оселю героя квіти, щирі посмішки та слова вдячності.

Діти залишились щасливими, що їм вдалося поспілкуватися з учасником Великої Вітчизняної війни, людиною, яка внесла свій неоціненний внесок у Велику Перемогу. В наш час з кожним роком стає все менше і менше ветеранів, тому ми вважаємо, що такі зустрічі необхідні для виховання у молодого покоління почуття патріотизму і любові до Батьківщини.

З Днем Перемоги всіх нас! Нехай буде мирним небо над усією планетою!