День вишиванки в ЗОШ І-ІІ ст. с. Ожеве

Дата: 17.05.2018 13:16

Чудовий святковий ранок учні та вчителі школи зустріли в мальовничих вишиванках та гарному святковому настрою. Перші уроки розпочалися з п’ятихвилинок «поезії»Україна моя вишивана». Колоритні та вишукані вишиванки створили святкову атмосферу протягом усього дня.

Свою любов до рідної вишиванки , культури нашого народу учні показали на святі « Люби свою сорочку шиту,в ній України вся родина!». Кожен представляв свої вишиванки та захищав художнім номером. Свої класи підтримали класні керівники 5-го та 6-го класу Попова Аліна Сергіївна та Шибінська Валентина Іванівна, які виконали пісню « Українська вишиваночка» На завершення свята учні та вчителі станцювали в єдиному дружньому колі «Ми українці!» Протягом усього свята  журі оцінювало виступи учнів та визначило переможцями учнів 4-го класу та учнів 8-го класу, які створили своїми піснями та танцями справжнє вишиване шоу.

Продовжили святкування у місцевому будинку культури , де пройшли спільні заходи.