Проведено естафету під гаслом "Врятувати! Запобігти!Допомогти!"

Дата: 19.05.2023 12:49

Щоб навчити дітей зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій сьогодні 19.05.2023 у СЕЛИЩАНСЬКОМУ НВК СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  відбувся День цивільного захисту.

Впродовж дня учні мали змогу переглянути навчальні фільми,відпрацювати навички одягання противогазу,надання першої медичної допомоги при пораненнях. Вчителем Захисту України Бурдейним О.О. проведено естафету під гаслом "Врятувати! Запобігти!Допомогти!".

День цивільного захисту пройшов цікаво та повчально.Усі переконалися в тому,що отримані знання знадобляться в повсякденному житті.