День вишиванки в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гвіздівці

Дата: 17.05.2018 12:42

В четвер 17 травня в ЗОШ І-ІІІ ступенів села Гвіздівці відбулося загальношкільне свято до Дня Вишиванки "Вишиванка цвіте над Україною". Захід приурочений українським народним традиціям.

Вишиванка поєднала у собі традиційні орнаменти та кольори Буковини із сучасними тенденціями, минуле та сучасне сплелися воєдино в одязі та прикрасах української молоді.

Учні початкової,  середньої та старшої ланки продемонстрували дефіле у вишиванках. Без сумніву, що усі отримали насолоду та зарядилися позитивною енергією у баченні вишиванок

Адміністрація, вчителі та  учні мали чудову нагоду переконатися у красі та вишуканості маминої сорочки, адже традиції вишивки повертаються – діти в українському національному одязі є неперевершено чарівні.

Адміністрація та вчителі школи організували флешмоб «Українська вишиванка».

Вишиванко, червона калино,
Ти символ Вітчизни з прадавніх віків.
Моя вишиванка – душа України
І зірка яскрава для дочок – синів.