A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області

Інструктивно-методична нарада вчителів початкових класів району у 2019/2020 навчальному році

Дата: 31.08.2019 12:32
Кількість переглядів: 32

                                                                       Фото без опису

       «Школа має бути в авангарді суспільних змін», - так зазначається в концепції  «Нова українська школа». Освічені українці всебічно розвинені, відповідальні громадяни і патріоти - ось хто поведе українську економіку вперед у ХХІ столітті. Випускник нової української школи - це цілісна особистість, усебічно розвинена, здатна до критичного мислення; патріот з активною позицією, який діє згідно з морально-етичними принципами і здатний приймати відповідальні рішення; інноватор, здатний змінювати навколишній світ, розвивати економіку, конкурувати на ринку праці, вчитися впродовж життя.

        Світогляд людини закладається саме в школі. Тут формується особистість, її громадянська позиція та професійні якості. Школа для дитини – це не просто дім знань із предметів, а дім, де дають освіту для життя. Цінність предметів (знань та умінь) у їх виховній спрямованості. Одним із восьми компонентів формули нової школи є наскрізний процес виховання, який формує цінності. Це виховання на цінностях.

        Розвиток науково-технічного прогресу спонукає до суттєвих змін у системі освіти. Найголовніше завдання школи - допомогти здійснити правильний вибір у житті, бути креативними, творчими ,ініціативними. Адже школа - це простір життя дитини: тут вона не готується до життя, а повноцінно живе.

     Учитель… Великий творець дитячих душ. Осяяний вічним покликом, несе він світло й тепло, зігріває душі й серця дітей. Кожен педагог  початкової школи намагається створити комфортні умови навчання,за яких учень переживає ситуацію успіху, переконується у своїй інтелектуальній спроможності. Лише творчий учитель формує творчу особистість. «Ми вчимо інших і вчимося самі, ми виховуємо і самоудосконалюємось, і лише тоді наші знання будуть здобутком наших вихованців», - саме так звучить педагогічне кредо, яким керуються педагогічні колективи району.

     Нова українська школа буде формувати ціннісні ставлення і судження, які служитимуть базою для щасливого особистого виокремлення у соціально значущі проекти, які будуть реалізовуватися у 2019/2020 навчальному році.

     29 серпня 2019 року на базі ОНЗ «Романковецька гімназія ім. К. Ф. Поповича» відбулася інструктивно-методична нарада для вчителів початкових класів.

      Цього разу темою масштабної зустрічі педагогів  була «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи». У роботі наради взяли участь Дідик Ірина Анатоліївна, методист РМК ВОМС РДА, Мафтуляк Раїса Іванівна, керівник РМО вчителів 2 класів району, вчитель 2 -го класу Шебутинецького НВК, Ольхова Вікторія Миколаївна, вчитель 2-го класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Василівка, Онуфрейчук Анастасія Миколаївна, вчитель 1-го класу Білоусівського НВК, Нікуліца Галина Василівна, вчитель початкових класів ОНЗ «Романковецька гімназія ім. К. Ф. Поповича», Базелюк Емілія Миколаївна, вчитель 2-го класу Корманського НВК, Чорна Оксана Василівна, вчитель 1-го класу Шебутинецького НВК.

   По завершенню інструктивно-методичної наради було розглянуто проект рекомендацій та прийнято відповідні рішення.

    Василь Сухомлинський говорив: «Далеко не кожен стане вченим, письменником, артистом.  Далеко  не кожному судилося винайти порох або велосипед, але майстром своєї справи має стати кожен».  Тож бажаю нашим педагогам ,  керівникам та учасникам інструктивно-методичної наради нових знахідок  та досягнень у підвищенні свого фахового рівня. Впевнена, що знання й практичні навички,  отримані педагогами під час інструктивно-методичної наради вчителів початкових класів,  стануть їм у нагоді в подальшій педагогічній діяльності.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень