Нагородження грамотами Департаменту освіти і науки педагогічних працівників ЗОШ І-ІІІ ст. с. Грубна

Дата: 29.12.2017 12:25

На виконання наказу Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 13.10.2017 № 457 «Про підсумки проведення Всеукраїнського науково-методичного семінару методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти «Формування загальнопредметних компетентностей учнів на уроках рідної мови в загальноосвітніх навчальних закладах із навчанням мовами національних меншин» за високий фаховий рівень, використання в роботі новітніх технологій, уміння формувати загальнопредметні компетентності учнів із навчанням мовами національних меншин та активну участь у проведенні Всеукраїнського науково-методичного семінару методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджено педагогічних працівників загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ст. с. Грубна:

- Пастушок Ірину Вікторівну, в.о. директора ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Грубна Сокирянського району;

- Грамажору Андрія Васильовича, вчителя математики ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Грубна Сокирянського району;

- Панєнкову Валентину Миколаївну, вчителя початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Грубна Сокирянського району;

- Радишевську Антоніну Лаврентіївну, вчителя російської мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Грубна Сокирянського району;

- Щербатюк Аллу Андріївну, вчителя української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Грубна Сокирянського району;

- Кутєйнікову Світлану Геннадіївну, вчителя німецької мови ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Грубна Сокирянського району;

- Дзюрик Христину Олексіївну, вчителя інформатики ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Грубна Сокирянського району;

- Дяченко Людмилу Костянтинівну, вчителя російської мови та літератури Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Чернівецької міської ради.

Грамоти педагогам вручила Тарасова Ірина Прокопівна, заступник голови районної державної адміністрації на загальношкільному урочистому заході.