День Цивільної оборони

Дата: 06.03.2023 12:21

01.03.23, в ГРУБНЯНСЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСІ СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ було проведено День Цивільної оборони.

Основними завданнями проведення Дня є вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу школи щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, а також виконання законодавчих актів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Проведено такі заходи:

- години спілкування "Види небезпечних ситуацій, які загрожують дитині та правила поведінки в цих ситуаціях";

- виставка книжок з тематики "Цивільна оборона";

- наочний показ надання першої медичної допомоги;

- проведення екстреної евакуації з приміщення школи;

- перегляд відеофільмів відповідної тематики;

Проведена тренувальна евакуація показала, що всі учасники освітнього процесу обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і вміють організовано евакуюватися у безпечне місце.

Життя — це справді найвища цінність, найкращий подарунок долі. Саме тому ми маємо цінувати кожну секунду, завжди вірити в краще та, найголовніше, — боротися за щасливе життя.