Вшанування воїнів-афганців с. Селище

Дата: 19.02.2018 12:16

У жодному календарі 15 лютого нічим не позначений. Але він особливий. Цього дня закінчилась, нарешті, війна. Щороку ветерани афганської війни відзначають останній день виведення військ з афганістану.  З метою вшанування подвигу учасників афганських подій  в Селищанському НВК відбувся виховний  захід «Обпалені війною». На заході були присутні учні старшокласники, вчителі школи, зав. бібліотекою сільською бібліотекою, протоієрей Свято-Покровської церкви Іоанн.

Військовий керівник

Насіковська  Л. В.