8 березня у Сербичанському НВК

Дата: 10.03.2019 12:16

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами молодші дошкільнята. Цікаво пройшло свято в першому класі. У  наймолодших на святі «Мама та я» дітки змагалися в спортивних змаганнях, адже спорт – це запорука здоров’я. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям на виступі діток 2 та 3 класів.  Заздалегідь дітки малювали портрети своїх мам до свята у 4 класі. У 4 та 5 класі була проведена конкурсно-розважальна программа, в якій хлопчики в свою чергу вітали дівчат, дарували всім жінкам власноруч виготовлені подарунки, та спробували побути в ролі дівчаток.  Приємною несподіванкою була поява і привітання на святі директора НВК.