Відбувся Відкритий турнір з художньої гімнастики «Вікторія – 2023»

Дата: 16.05.2023 12:09

Чергові спортивні здобутки юних гімнасток – вихованок Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради

Днями в місті Калинівка Вінницької області відбувся Відкритий турнір з художньої гімнастики «Вікторія – 2023». Серед 293-х гімнасток-учасниць із різних куточків України - і вихованці гуртка «Художня гімнастика» Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради.

Юним сокиряночкам із різних вікових категорій вдалося здобути переможні та призові місця.

Тож вітаємо із новими спортивними здобутками!

І місця - у Якубишиної Ксенії та Ігнатової Олександри;

ІІ сходинки посіли – Іваненко Марія, Демчакова Олександра, Нємєц Тетяна, Легкун Злата;

Почесне ІІІ місце у своїй віковій категорії здобула Дідик Іванна.

Свято краси та грації вдалось на славу! Переможниці нагороджені кубками, медалями, грамотами та подарунками.

Бажаємо дівчаткам нових звершень та натхнення для нових здобутків!