Рятувальники завітали до учнів школи на пізнавальний урок

Дата: 24.05.2023 11:53

У ГРУБНЯНСЬКОМУ НВК СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулась довгоочікувана зустріч з працівниками Дністровського РВ ГУ ДСНС.

Проведено заняття з учнями щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки, а також правил поведінки в умовах небезпеки під час навчального процесу, пояснили, що таке легкозаймисті, колючі, ріжучі, вибухонебезпечні та вогнепальні предмети, яку загрозу для життя та здоров’я  вони несуть, нагалосили на тому, що їх не можна піднімати, розбирати та гратися з ними. Також велася роз'яснювальна робота щодо відбору вступників до вищих навчальних закладів цивільного захисту.

Подібні зустрічі проходитимуть і в інших школах, аби кожна дитина не панікувала у разі надзвичайних ситуаціях, а знала алгоритм чітких дій та що рятувальники завжди прийдуть їм на допомогу.

Учні закладу освіти дякують пожежникам за організацію такого заходу!