Мар’яна Захарійчук презентувала новий український буквар

Дата: 16.05.2018 11:49

15 травня 2018 року вчителі 1-х класів ЗЗСО Сокирянського району прийняли участь у веб-зустрічі з автором нового українського букваря Мар’яною Дмитрівною Захарійчук, яка проходила на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Модератором заходу була Марія Одинак, завідувач НМЦ безперервної педагогічної освіти ІППОЧО.

Мар’яна Дмитрівна презентувала новий буквар, який пройшов І етап конкурсного відбору і знаходиться серед тих букварів, які набрали найбільшу кількість балів.

Мета підручника: сприяти підвищенню зацікавленості дітей відповідною тематикою; розвивати пошукову та пізнавальну активність, самостійність, креативність мислення, творчість, артистизм; виховувати повагу до звичаїв і традицій українського народу .

Автор розповіла про навчальний зміст підручника; принципи, які є основоположними його змісту, методи, форми та види роботи; умовні позначення; методику й структуру; новизну букваря; особливості оцінювання навчальних досягнень учнів і як це працює; ілюстрації тощо.

Під час проведення вебінару всі бажаючі мали змогу отримати відповіді на запитання від автора букваря Мар’яни Захарійчук.