Результати фінального етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2023»

Дата: 08.05.2023 11:29

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У ФІНАЛЬНОМУ ЕТАПІ!!!

Підійшов до завершення фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2023». Фестиваль проходив в дистанційному режимі під гаслом «Дика природа», мав на меті активізацію роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи.

У фестивалі взяли участь вихованці еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, центрів дитячої та юнацької творчості, навчально-виховних комплексів, закладів загальної середньої освіти із 24 регіонів України. Серед учасників - учениця Сокирянської громади.

За результатами фінального етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю

«В об’єктиві натураліста – 2023»

та висновків журі дипломом Національного

еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки нагороджено за 1 місце Бєдну Софію, ученицю ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 М. СОКИРЯНИ СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  (керівники проекту: Пошак Лариса Георгіївна, Столяр Євген Миколайович).

Вітаємо Софію та її наставників із здобутою перемогою! Бажаємо, щоб наукова діяльність приносила тільки задоволення та щедрі результати!