На території Грубнянського НВК висаджено понад 150 кущів, дерев та квітів

Дата: 27.03.2023 11:05

Нарешті весняне тепло пробуджує все живе від довгого зимового сну, отже, настав час прибрати землю, аби весняна зелень привітно усміхнулася всім.

Із метою поліпшення санітарного стану територій навчальних закладів освіти після зимового періоду в Грубнянському НВК пройшли заходи із забезпечення благоустрою територій.

Педагогічний колектив, технічний персонал школи, батьки та учні провели  роботу щодо  поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення пришкільної території.

На території Грубнянського НВК було висаджено понад 150 кущів, дерев та квітів, а саме:
35 кущів гібіскуса
Понад 50 туї
Понад 60 кущів самшита

Дякуємо всім за плідну працю!
Особлива подяка нашому лісничому Сімонову Івану за подаровані туі!!!
Величезна подяка всім і кожному окремо!!!

Гарно оформлене і доглянуте шкільне подвір’я нашого закладу, формує у дітей екологічну культуру, виховує дбайливе ставлення до природи, надає сил, енергії, пробуджує невичерпне джерело натхнення...

Миру всім і такої довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ!!!