Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Дата: 12.01.2018 10:58

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет. І завдання учителя на етапі модернізації змісту освіти в умовах особистісно зорієнтованого підходу полягає в тому, щоб дбайливо ростити нові таланти.

Працювати з обдарованими і здібними учнями дуже відповідально, тому вчителі приділяють велику увагу самоосвітній діяльності, використовують у роботі ефективні педагогічні та психологічні методики, технології , форми і методи розвитку творчих здібностей цієї категорії учнів.

Щороку з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін.

За підсумками обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства високий рівень знань показали:

ІІІ місце - Фоміна Лоліта Олегівна, учениця 9 класу Михалківського НВК (керівник - Соломко Олександр Феофанович);

ІІ місце - Пержул Віталій Олексійович, учень 11 класу Шебутинецького НВК (керівник – Якубина Сергій Іванович).