«Гумор як зброя: з усмішкою до Перемоги!»

Дата: 16.03.2023 10:49

15 березня 2023 року відбувся І етап фестивалю-конкурсу читців-гумористів «Буковинські пересмішники» під гаслом

«Гумор як зброя: з усмішкою до Перемоги!»

У фестивалі прийняли участь 23 учня з 14 закладів освіти Сокирянської та Вашковецької громад.🎭Конкурс проводився за трьома віковими категоріями👉 юні виконавці читали байки , гуморески та народні казки.

🏆Переможцями І етапу фестивалю -конкурсу «Буковинські пересмішники» визнано:

✅ молодша вікова категорія:

І місце - Мадей Юлія, учениця ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м.Сокиряни, керівник: Таїна ТКАЧ.

- ІІ місце- Бандалюк Софія, учениця Шиковецького ліцею, керівник: Світлана БАНДАЛЮК;

- ІІІ місце – Рудько Микола, учень ОЗ «Романковецький ліцей імені академіка К.Ф.Поповича», керівник: Людмила ЦУРКАН;

✅середня вікова категорія:

- ІІ місце - Пономарьова Дар’я, учениця Грубнянського НВК, керівник: Альона ПОНОМАРЬОВА:

- ІІ місце – Ткач Ярослав, учень ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Коболчин, керівники: Лариса ТКАЧ, Аліна КУЧІНІК;

- ІІІ місце – Козлова Іванна, учениця ОЗ «Гвіздівецький ліцей», керівник: Наталя ЗАГОРУЙ;

- ІІІ місце – Бурля Кирило, учень Сербичанської гімназії-філії ОЗ «Романковецький ліцей імені академіка К.Ф.Поповича», керівник: Тетяна ЛАЗАРЕНКО.

✅старша вікова категорії:

І місце – Максимчук Андрій та Кузуб Лада, учні Грубнянського НВК, керівник: Альона ПОНОМАРЬОВА;

ІІ місце – Піжівська Дар’я, учениця ОЗ «Гвіздівецький ліцей», керівник: Інна ТКАЧУК;

ІІІ місце – Куцюруба Валерія, учениця ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Сокиряни, керівник: Оксана РУСНАК.

Переможців конкурсу нагородила Галина Іванівна Рябко, начальник відділу освіти Сокирянської міської ради.

🔥🔥🔥Дует у складі: Лади Кузуб і Андрія Максимчука та Юлія Мадей представлятимуть Сокирянщину на обласному етапі фестивалю-конкурсу «Буковинські пересмішники». Читці-гумористи виступатимуть на сцені обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» 30 березня 2023 року.

Бажаємо вдалого виступу та перемоги!!!