Нарада керівників закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів району

Дата: 19.12.2018 14:25

19 грудня 2018р. в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Рябко Галини Іванівни відбулася чергова нарада з  керівниками закладів дошкільної освіти та  навчально-виховних комплексів району.

У нараді взяли участь Микитюк Віталій Михайлович – завідувач РМК ВОМС РДА, Римарчук  Ірина Миколаївна, Неміш Ганна Дмитрівна – головні спеціалісти ВОМС РДА, Дідик Ірина Анатоліївна – методист РМК ВОМС РДА, керівники закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів району.

Було обговорено ряд важливих питань, що стосуються адміністрацій закладів дошкільної освіти:

• Про підготовку та проведення новорічних та різдвяних заходів, організацію дозвілля дітей під час зимових канікул, дотримання норм безпеки життєдіяльності та охорони праці під час проведення масових заходів у канікулярний період.
  • Порівняльний аналіз стану відвідування та захворюваності дітей в ЗДО;
  • Про проведення фестивалю творчих ідей педагогів ЗДО «Калейдоскоп навчально-методичних посібників»;
  • Підсумки вивчення стану організації харчування у ЗДО;
  • Оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських коштів;
  • Підписка інформаційно-методичної газети «Освіта Буковини», фахових газет та журналів.

Заслухавши та обговоривши питання, передбачені в плані, керівникам дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району було дано ряд доручень та надано методичні рекомендації.