Благодійна акція "З вірою в серці"

Дата: 13.03.2023 10:19

В актовій залі ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 М. СОКИРЯНИ СКОИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  за сприяння ХВЄ «Церкви п’ятидесятниці» м.Сокиряни та організації кабінету виховної частини і соціально-психологічної служби проведено благодійну акцію «З вірою в серці». Акцію проведено для дітей, які знаходяться у складних життєвих обставинах - соціально незахищеної категорії та внутрішньо-переміщених осіб. Представники заходу «Церкви п’ятидесятниці» вручили учням  подарункові бокси, котрі спакували згідно за віком та статтю – окремо хлопчикам і  дівчаткам.
      В ході заходу для присутніх дітей було проведено тематичний флешмоб та конкурс малюнків, по завершенню яких учасники отримали подарунки.
     Служитель ХВЄ церкви – Денис Бабій зазначив, що проведення таких акцій – гарна нагода допомогти нужденним дітям.