Обласний конкурс користувачів ПК та веб-дизайнерів «Інформатик»

Дата: 26.12.2017 10:00

20 грудня в Чернівецькому ОЦ НТТУМ відбувся обласний конкурс користувачів ПК та веб-дизайнерів «Інформатик». Учасниками конкурсу були учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Чернівців і Чернівецької області. У фінальному етапі конкурсу заявлено було 39 учасників, а на конкурс прибули 32 учасники.
        Конкурсанти змагались у трьох номінаціях: “Веб-дизайн”, “Програмування”, “Користувачі ПК”.

Сокирянський район гідно представили учень 10 класу Тимчук Владислав (Шебутинецький НВК, керівник Тимчук Валерій Олексійович), учениця 11 класу Боднар Анастасія (Селищанський НВК, керівник Кривчанська Антоніна Василівна) та учень 11 класу Ілінчук Богдан (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гвіздівці, керівник Мудрик Руслан Володимирович).

У номінації “Програмування” завданням були визначення ваги, перетворення ряду чисел, розрахункові задачі: знижок у супермаркеті, потреб шкільної їдальні, роботи годинника та прохідні габарити.
У секції “Програмування” Ілінчук Богдан отримав Сертифікат учасника конкурсу.

Користувачі персональним комп’ютером створили презентацію тестів «Найди вірну відповідь», довідник “Пори року”, засобами Microsoft Excel оформили спрощену сторінку шкільного журналу.
       У секції “Користувачі ПК” Боднар Анастасія виборола почесне ІІІ місце.
   Для Веб-дизайнерів завданням було розробка сайту “Люди свободи”. Інформаційний ресурс містить інформацію про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України.
      Переможцем у секції “Веб-дизайн” став Тимчук Владислав, який завоював І місце.

Море вражень і позитиву отримали діти під час конкурсів, адже вони знайшли собі нових друзів та показали, що прекрасно уміють створювати сайти, володіють програмами з пакету Microsoft Office та чудово програмують. Хочеться подякувати дирекції та працівникам ОЦНТТУМ за організацію конкурсу, гостинність, а ще за мобільний планетарій, екскурсії до музею та творчих майстерень центру.

Тимчук В.О.