Турнір з футзалу для дітей пільгових категорій

Дата: 22.01.2018 09:49

18.01.2018 року на базі Романковецької КДЮСШ відбувся турнір з футзалу серед дітей, які перебувають у конфлікті з Законом, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, вимушених переселенців із зони проведення АТО та дітей, батьки яких є учасниками АТО.

В змаганнях прийняли участь команди Шебутинецького та Михалківського НВК, команда Романковецької гімназії.

За результатами турніру І місце посіла команда Шебутинецького НВК (тренер  Желявський В.В.), ІІ місце – Романковецька гімназія (тренер Кушнір В.М.), ІІІ місце – Михалківський НВК (тренер Мазур Ю.М.).

Команди нагороджені дипломами КДЮСШ відповідного ступеня.