Наша підтримка надзвичайно важлива для бійців на передовій

Дата: 25.01.2019 09:44

Завдання освіти – не лише навчити дітей, а й виховати в них  найкращі почуття. Саме методом виховання  патріотизму та людяності є  акція «Відповідальність починається з мене», в рамках якої учнівський та педагогічний колективи Гвіздівецької ЗОШ допомагають бійцям, які воюють на сході України.

«Милосердя ніколи не буває багато. Наша  підтримка надзвичайно важлива для бійців на передовій. Адже такі краплинки добра додають бойового духу кожному герою та вселяють віру в те, що скоро ця війна закінчиться. А ми  у рідній стороні їх чекаємо та підтримуємо»,- стверджують школярі та вчителі. Допомога  воїнам АТО вже стала для учнів та педагогів  звичайною та дуже необхідною справою.

Зусиллями нашої шкільної родини було сплетено маскувальні сітки, які  необхідні  воїнам. Учні впевнені, що маскувальні сітки-обереги, виготовлені їхніми руками, обов'язково допоможуть. Нехай бережуть вони тих, хто в ці дні захищає нашу незалежність.

Бажаємо від імені шкільної родини миру, злагоди та здоров'я нашим захисникам.

Хай оберігає вас Божа Матір. Повертайтеся живими.