A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області

Третій конкурсний день районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Дата: 27.11.2019 20:49
Кількість переглядів: 34

Третій конкурсний день  районного  етапу   Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» відбувся на базі  Михалківського НВК.

      У номінації  «Початкова освіта»  показовий  урок  математики у 4 класі  «Знаходження значень виразів  на сумісні дії першого ступеня. Задачі з буквеними даними» провела   Хібовська   Леся  Федорівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Ломачинці). Вчителька  зуміла розкрити тему уроку та досягти  його мети в ігровій формі  квесту  , що надзвичайно сподобалося учням. Діти не тільки  із захопленням брали участь в роботі, але й показували  реальні знання  та прагнення до навчання.

     Присутні  у 3 класі   на уроці   природознавства  «У чому переваги енергії сонця»  були вражені  організаторськими здібностями, ерудицією та професіоналізмом  Пантелейчук  Інни Дмитрівни (Вашковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів  Вашковецької ОТГ). Всі  учні були задіяні та активні.

     У номінації   «Зарубіжна література»  урок  у 7 класі  провела Ткач  Ірина  Михайлівна (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Ломачинці). Темою  уроку  був твір  Джеймса Олдріджа  «Останній дюйм».  Діти  весь час із задоволення  співпрацювали з вчителем, яка  використовувала  інтерактивні форми роботи.

    Представник  Грубнянського НВК  Козенкова Катерина  Іванівна  працювала з 10-класниками  над  темою  «Амадей Гофман. Крихітка  Цахес  на прізвисько  Цинобер». Тут все було продумано до найменших деталей: кожне слово, кожне завдання - це частина єдиного цілісного процесу пізнання літературного процесу.

     Гомелько Людмила Вікторівна  з Гвіздівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  разом з 6-класниками  вивчала  тему «   Причини деградації  та переродження Скруджа. За повістю Чарльза  Діккенса «Різдвяна  пісня у прозі». Всі завдання  на уроці були чітко підпорядковані одній меті: процес   навчання має бути цікавим, успішним і викликати у дитини бажання його продовжувати. Діти складали сенкан, працювали над  асоціативним гроном, переглядали та аналізували відеоролик,навчаючись передавати своєю поведінкою ставлення до людей, самостійно визначали моральні пріоритети.

  Янчук  Наталя  Петрівна   (Василівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів)  у  8 класі  розглядала  тему  «Кристалічні гратки.  Залежність фізичних властивостей  речовин від типів кристалічних   граток». Кожен учень  на цьому  уроці  зміг  самореалізуватися ,оволодіти загальнонауковими і спеціальними вміннями й навичками. 

    Піхур  Петро Антонович   (Кулішівський  НВК)  провів цікавий урок хімії  у 7 класі «Прості і складні речовини.  Хімічна формула». На уроці був реалізований сучасний підхід  до навчання, який  дозволив учням гарно засвоїти навчальний матеріал.

     Новизною, неформальним підходом  до формування естетичних почуттів дітей,набуття ними навичок бачити прекрасне у дрібницях   відзначається урок  образотворчого мистецтва у  6 класі « Спостережна перспектива. Зображення композиції   «Чудовий краєвид за моїм вікном» ,який  творчо провела  Бірюк  Марина Володимирівна ( ОНЗ «Романковецька гімназія ім. К.Ф. Поповича).

     Штефанець   Надія Іванівна  (Селищанський НВК)  на уроці у 7 класі  звернулася до національних  символів  українців,  розглядаючи тему  «Лялька-мотанка-берегиня роду. Різновиди ляльок-мотанок». Учителька презентувала традиційні види українського народного мистецтва, мотивувала інтерес  школярів до видів декоративно-ужиткового мистецтва  , що змушувало їх активно працювати на уроці.

    Кремінський  Віктор  Олександрович ( ОНЗ «Романковецька гімназія  ім. К.Ф. Поповича)  провів урок у 8 класі   «Виникнення  українського козацтва». За допомогою уроку історії  учитель розвивав особистість учня, його творче мислення, формуючи відчуття національної ідентичності та гордість за українську державу,  використовуючи при цьому сучасні методи навчання  та мультимедійні засоби.

    «Українська держава  Павла Скоропадського»  - такою  була тема уроку історії в 10 класі, який проводив  Якубина Сергій Іванович  (Шебутинецький ОНЗ). Навчальний матеріал подавався  на сучасному рівні з використанням ІКТ, з застосуванням аудіо – та відеозаписів, тому інтерес до навчання в дітей постійно підтримувався . Школярі працювали з картою , виконували завдання у формі квесту , ґрунтовно досліджували історичну епоху, про яку йшлося на уроці.

   Сьогоднішній конкурсний день ще раз підтвердив : сучасний урок - це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень