Святий Миколай, в гості завітай

Дата: 20.12.2017 00:41

19 грудня 2017 року згідно річного плану в ДНЗ «Чебурашка» було проведено ряд заходів  до Дня Святого Миколая. Відомо, що все життя він ніс людям Добро і Милосердя.  Найбільше люблять і шанують його діти та чекають з нетерпінням приходу цього дня. В середніх групах «Пізнайко» (вихователь Цап Наталія Михайлівна) та «Мальви» (вихователь Бузурна Таїсія Василівна)   пройшли тематичні заняття  «Ой хто, хто Миколая любить». Діти ознайомилися із легендою про Святого Миколая, його добрими вчинками. Вихователі  старалися донести  до дітей, що  змалечку  потрібно творити добро і що  тільки в маленькому дитячому серці здатне прорости насіння доброти. Кожна насінинка може розквітнути чарівною квіткою, зробивши серце дитини ласкавим, ніжним, чуйним.

Вихователі старшої групи «Барвінок» Твердохліб Олена Іванівна та Якунін Альона Василівна провели тематичну розвагу «Миколай, до нас завітай». Діти старанно готувалися до проведення заходу і з тривогою чекали зустрічі із св. Миколаєм. Спочатку завітали ангели, сповістили гарну вість та за допомогою «вітру» прочистили доріжку від снігу, щоб легше йому було добратися в садок. Ясні зірочки освітили дорогу, щоб він не заблукав. Діти Миколаю розповіли віршики, співали пісні, танцювали таночки. І  за це отримали солодощі від св. Миколая. Він побажав дітям  спішити творити добро, бо його ніколи не забувають, і воно надовго залишається в пам'яті і серцях людей!   Діти отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.