Відділ освіти Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області

Новини відділу освіти

Поновлення опалювального сезону

Дата створення: 13:26 10.08.2017

День благоустрою

Дата створення: 10:44 10.08.2017

Районна спартакіада допризивної молоді

Дата створення: 18:04 09.08.2017

11 квітня 2017 року на базі Шебутинецького навчально-виховного комплексу відбулася спартакіада допризивної молоді, в якій взяло участь 9 команд загальноосвітніх навчальних закладів Сокирянського району (36 учасників). Змагання проходило з 4 видів програм: стрільба з пневматичної гвинтівки, метання гранати, підтягування, бігу на 100м.  За підсумками змагань у стрільбі з пневматичної гвинтівки І місце посіли допризовники Білоусівського НВК, ІІ місце - Шебутинецького НВК, ІІІ місце - Романковецької гімназії ім. академіка К.Ф. Поповича. В особистому заліку змагань у стрільбі з пневматичної гвинтівки на І місці - Салем Тимур (Білоусівський НВК), на ІІ місці - Пшеничко Дмитро (Романковецька гімназія ім. академіка К.Ф. Поповича), на ІІІ місці - Бондаренко Юрій (Шебутинецький НВК). У змаганнях з метання гранати у загальнокомандному заліку перше місце посіли учні Шебутинецького НВК, друге місце - Василівського ЗНЗ, третє місце – Михалківського НВК. В особистому заліку з метання гранати на першому місці - Бондаренко Юрій (Шебутинецький НВК), на другому місці - Маланич Вадим (Михалківський НВК), на третьому місці - Романюк Володимир (Михалківський НВК). У змаганнях з підтягування на перекладині перше місце посіли учні Шебутинецького НВК,друге місце - Василівського ЗНЗ, третє місце - Гвіздівецького ЗНЗ. В особистих змаганнях з підтягування на перекладині на першому місці - Тимчук Владислав (Шебутинецький НВК), на другому місці - Денисов Денис (Шебутинецький НВК), на третьому місці - Голяк Олександр (Шебутинецький НВК). У змаганнях з бігу на 100 м у командному заліку перше місце посіли учні Василівського ЗНЗ, друге - Михалківського НВК, третє - Селищанського НВК. В особистих змаганнях з бігу на 100 перше місце посів Лєснік Вадим (Василівский ЗНЗ, друге - Ткач Артур (Василівський ЗНЗ), третє -Тимчук Богдан (Гвіздівецький ЗНЗ). За підсумками змагань у чотирьох видах програми перше місце посіли учні Шебутинецького НВК(військовий керівник Мафтуляк Володимир Іванович), друге - Василівського ЗНЗ (військовий керівник Ломанчук Іван Георгійович), третє - Михалківського НВК (військовий керівник Романюк Василь Васильович). Відділ освіти молоді та спорту райдержадміністрації дякує адміністрації Шебутинецького НВК (директор Галак Олена Василівна) за допомогу в організації проведення спартакіади допризивної молоді.

І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата створення: 17:47 09.08.2017

Відбувся Чемпіонат зі спортивного орієнтування