Відділ освіти Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області

Новини відділу освіти

Оздоровча кампанія 2017 року триває!!!

Дата створення: 13:52 14.08.2017

День захисту дітей в ДНЗ «Чебурашка»

Дата створення: 11:36 14.08.2017

Семінар-практикум завідувачів ДНЗ та директорів НВК на базі ДНЗ «Білокора берізка» с.Грубна

Дата створення: 11:08 14.08.2017

Видатний педагог і письменник В.О.Сухомлинський вважав необхідним вводити малюка у навколишній світ природи так, щоб він щодня відкривав у ньому щось нове для себе, щоб ріс дослідником, щоб кожен його крок був мандрівкою до витоків чудес у природі, загартовував волю.      В травні на базі ДНЗ «Білокора берізка» с.Грубна відбувся семінар-практикум завідувачів ДНЗ та директорів НВК на тему: «Екологічне спрямування та долучення дошкільнят до краси рідного краю». Мета семінару: навчити дітей спостерігати природу, сприймати та оцінювати своєрідність її об’єктів та явищ, цікавитися довкіллям, турбуватись про нього, розповідати, запитувати, передавати враження у розповідях, музично-рухових імпровізаціях, малюнках; сформувати здатність співпереживати природі.      В ході семінару учасники відвідали тематичне заняття з дітьми середньої групи «Знайомство з природою», яке провела вихователь Манчук Інна Дмитрівна, а також виховний захід у старшій групі «Весна прийшла», вихователь Підлісна Інна Василівна. Завідуюча ДНЗ «Білокора берізка» с.Грубна Мельник Валентина Василівна провела із завідуючими психолого-педагогічний тренінг «Вчимося розуміти дітей».      На завершення семінару-практикуму методист РМК Владиченко Аліна Вікторівна надала методичні рекомендації, щодо розвитку екологічної свідомості серед дошкільників.

Випускний бал дошкільнят с. Михалкове

Дата створення: 11:02 14.08.2017