Відділ освіти Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області

Новини відділу освіти

Щедра осінь завітала до вихованців Шебутинецького НВК

Дата створення: 14:41 06.11.2017

Осінь дарує нам різні барви, безліч овочів і фруктів, а також мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створювали  емоційно-позитивний настрій, знайомили дошкільнят з рідною природою, вчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою 2 та 3 листопада  в Шебутинецькому НВК  відбулося «Свято осені», в якому  взяли участь діти середньої та старшої групи. Під час свята діти привітали присутніх піснями та хороводами. Свою танцювальну майстерність вихованці продемонстрували в танцях «Листочки», «Калинки». Але найбільш приємним для діток був прихід королеви свята, чарівної Осені, яка пригостила усіх своїми щедрими дарами.

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Дата створення: 11:29 05.11.2017

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Дата створення: 11:09 05.11.2017