Серпнева конференція працівників освіти Сокирянського району

Дата: 01.09.2017 20:38

30 серпня 2017 року в приміщені районного будинку народної творчості та дозвілля відбулась серпнева конференція працівників освіти Сокирянського району.

Традиційно розпочала конференцію начальник відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської районної державної адміністрації Галина Іванівна Рябко, привітавши всіх колег із початком нового навчального року.

Також привітали освітян із початком нового навчального року голова районної державної адміністрації Петро Петрович Бескупський та заступник голови районної ради Олексій Сергійович Бойко.

Зі щирими словами звернувся до працівників освіти керівник товариства «Сварог Буковина» – Юрій Васильович Гаврилюк.

Із доповіддю «Про підсумки розвитку освіти у 2016/2017 навчальному році та завдання на 2017/2018 навчальний рік» виступила Галина Іванівна Рябко, проаналізовавши діяльність галузі освіти за минулий навчальний рік, а також визначивши основні завдання та напрямки роботи педагогічних колективів дошкільних загальноосвітніх, позашкільних закладів району на наступний навчальний рік.

Також з доповідями виступали Микитюк Віталій Михайлович, в.о. завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти молоді та спорту (« Реформування освіти на шляху реалізації засад Нової української школи»), Нігалатій Тамара Іванівна, директор ЗОШ І-ІІ ст. с. Ожеве («Формування у школярів духовно-моральних цінностей, патріотичної свідомості та волонтерського духу») та заступник директора з навчально-виховної роботи Білоусівського НВК Зла Лариса Василівна («Організація інклюзивного навчання в загальноосвітньому навчальному закладі – вимога часу»).

За традицією відбулося вручення трудових книжок молодим педагогам - Ткач Крістіні Олександрівні, вчителю історії та правознавства Ломачинецької ЗОШ І-ІІІ ст., Швець Діані Іванівні, вчителю інформатики Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича, Лисі Оксані Анатоліївні, педагогу-організатору Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича, Семенюк Інні Борисівні, вчителю іноземних мов Сербичанського НВК, Пешкаль Маріні Артурівні, вчителя математики та інформатики Сербичанського НВК.

З побажаннями натхнення, терпіння, оптимізму молодим спеціалістам виступили директор Сербичанського НВК Ладан Алла Дмитрівна та Степаненко Валерій Михайлович, директор Романковецької гімназії імені К.Ф. Поповича.

У підсумку роботи прийняли Ухвалу серпневої конференції, у якій визначено першочергові завдання педагогів на новий 2017/2018 навчальний рік.