Юні дослідники Cокирянщини

15 березня 2017 року на базі районного центру творчості дітей та юнацтва відбувся районний (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник». Учасниками конкурсу стали діти віком 9-11 років із 11 загальноосвітніх навчальних закладів району.

У своїх роботах учні продемонстрували наполегливість в отриманні результатів дослідницької та експериментальної роботи, проявили спостережливість за явищами навколишнього середовища, представили слайдові презентації.

Журі відзначило гарний рівень підготовки конкурсних матеріалів та виконання дослідницьких і практичних робіт, творчий підхід, актуальність порушених проблем, оригінальність. Та перемогу, звичайно, отримали лише найдостойніші. Переможці районного етапу, а саме: Стан Ростислав - учень Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича (кер. Азімова В.С.), Грек Микола - учень Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Кушнір О.В.), Самараш Оксана - учениця Білоусівського НВК (кер. Дорофей М.С.), Шапран Тетяна - учениця Шебутинецького НВК (кер. Тимчук В.О.), Зелінська Кармеліта – учениця Вітрянського НВК (кер. Рошко Л.П.) будуть захищати дослідницькі роботи в центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді в м. Чернівці 24.03.2017 р.

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу за любов до природи, науки, завзятість, наполегливість, віру у себе і бажаємо подальших успіхів і натхненних перемог!