Обласний збір юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів

Дата: 31.10.2017 18:12

27 жовтня Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проводив обласний збір юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів.

Юні аграрники Сокирянщини здобули два перших місця: в номінації «Садівництво» І місце здобула Самараш Ангеліна, учениця 11 класу Білоусівського НВК (керівник Дорофей М.С.) та в номінації «Зоологія» І місце посіла Бордіянчук Алла, учениця 9 класу Білоусівського НВК Сокирянського району (керівник Дорофей М.С.).

Вітаємо переможців!