Обласний конкурс «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком до 14 років

Дата: 31.10.2017 18:04

26 жовтня 2017 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком до 14 років.

Відповідно до Положення, кожний учасник конкурсу представив домашню роботу в тій секції, в якій працював на конкурсі.

Переможці конкурсу визначалися за сумою балів домашнього та конкурсного завдань, перевага надавалась роботі виконаній під час конкурсу.

За підсумками роботи журі І місце в секції «Графічний редактор Paint»
посіла Панєнкова Дарія, учениця Груднянської ЗОШ Сокирянського району. Вітаємо з перемогою!