#ЩедрийВівторок: ДІТИ-ДІТЯМ!

Дата: 02.12.2021 17:55

Кабінетом виховної частини та психологічною службою Сокирянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів під гаслом: «Ми різні, але всі потрібні!» проведено благодійну акцію: «Діти-дітям». Мета акції мала на меті: формувати в учнів загальнолюдські моральні цінності, навчити дітей творити добро, поважати та допомогти діткам, які опинилися в складних життєвих обставинах. В ході акції продуктові набори вручено учням закладу: Хлиповському Святославу і Розалії, Бобику Микиті, Телевку Антону, Тарахтею Максиму та Віталію. Ми щиро вдячні всім небайдужим класним керівникам та учням закладу, які долучилися до проведення акції і в такий нелегкий час протягнули «руку допомоги».